У Миколаєві пройшов відкритий чемпіонат з пляжного волейболу

З 17 по 19 червня на пляжі «Стрілка» проходив відкритий чемпіонат Миколаєва серед юніорів з пляжного волейболу.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

У чемпіонаті взяли участь 15 команд з міст: Миколаєва, Рівного, Києва, Кіровограда, Харкова, Запоріжжя, Первомайська (Миколаївська область), Нової Каховки, Іллічівська і Згурівка. Змагання пройшли за системою до 2х поразок, в результаті чого в фінал потрапили 4 команди.

У боротьбі за третє місце змагалися команди з Києва (Герасименко Денис і Харченко Орест) і Миколаєва (Глазко Владислав і Глазко Станіслав). З рахунком 2: 0 кияни здобули перемогу.

На другому місці опинилася команда з міста Рівне (Павлюк Владислав і Озімовскій Владислав). Переможцями чемпіонату стала команда з Кіровограда (Свиридов Ігор і Матвєєв Антон), яка у впертій боротьбі виграла з рахунком 2: 1.

Змагання організували управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, а також асоціація пляжного волейболу Миколаївської області, за підтримки адміністрації Центрального району.

Призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради та спеціальними призами від адміністрації Центрального району.

раніше Миколаївські податківці провели турнір з волейболу.